محل تبلیغات شما
جلسات مشاورم همچنان یک  روز در هفته برقرار هست، از روزمرگی هام تعریف میکنم و در کنارش متوجه اشتباهات و خطاهام میشم.
چیزی که خوشحالم کرد این بود که مامانم و دوستام گفتن چقدر ارومتر شدی، تغییر رو میشه توت حس کرد.
خوشحالم که تلاش برای تغییر بی نتیجه نبوده، از فشار و استرسی که بخاطر اتفاقات دو ماه اخیر روم بود خیلی کمتر شده و تونستم به خودم مسل بشم.
سعی کردم توقعم رو از دوست کم کنم و همونجوری که هست بپیرم نه اونجوری که دوست دارم باشه.
مشاورم حرف خوبیبهم زد گفت تو دوست داری که ادم مقابلت رفتار خاصی داشته باشه، شاید اون ادم دلش نخواد اون مدلی باشه.
اینقدر در خودت دنبال ایراد نگرد و فکر نکن مصر اتفااتی.
برای دکترم دعای خیر میکنم که سهم بزرگی در خوب بودن حالم برای روزهای اخیر داشته.
میخوام روزهای شادتری رو داشته باشم و دغدغه های زندگیم رو کم کنم.
اینجور قطعا جذابتر میشم و به کسایی که میخام نزدیکتر.
حال خوب رو برای تمام کسایی که مثل خودم درگیر یه مشکلات کوچیک و بزرگی هستن آرزو میکنم.

خدای خوبم تو بهترین و همیشگی ترین همراهمی. شک ندارم به موقع راه نجات زندگیم میشی.

حال خوب این روزها

روزهایی که باید بگذره

شروع روزهای جدید با تغییرات جدید ...

رو ,روزهای ,دوست ,داشته ,میکنم ,کم ,کم کنم ,کسایی که ,خوب بودن ,بودن حالم ,حالم برای

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sharon's life kupanliha Tony's style نماینده فروش تنور گازی خانگی گنبد صنعت bagmedesur خرید فروش قیمت روکش سیلیکونی کشی ظروف و مواد غذایی چیست دانلود آهنگ|متن آهنگ|دانلود آهنگ جدید maycondivxmak السَّلامُ عَلیكَ یا ابنَ رَسُولِ اللهِ وَ ابنَ أَمیرِالمُؤمِنینَ وَ ابنَ الحُسینِ ابنِ عَلِی وَ رَحمَةُ اللهِ وَ بَرَكاتُهُ فروشگاه فایل 1